Statybos paslaugos

Monolitinės konstrukcijos

Siūlome tiek atskirų statybos darbų atlikimą, tiek ir projektų įgyvendinimą “iki rakto”. Atliekame visų monolitinių konstrukcijų betonavimo darbus. Organizuojame statybos darbus bei kontrolę. Profesionaliai įrenginėjame monolitines konstrukcijas įvairios paskirties pastatuose:

Mūrijimo darbai

Atliekame įvairaus sudėtingumo mūro darbus, tokius kaip silikatinių plytų mūrijimas, keramikinių ir tuščiavidurių monolitinių blokelių mūrijimas. Mūrijimo paslaugas siūlome tiek naujai statomiems projektams, priestatams, restauravimo projektams ar vykdomam pastatų remontui.

Bendrastatybiniai darbai

Klientams siūlome monolitinių konstrukcijų paslaugų kompleksą – visų bendrastatybinių darbų atlikimą. Galime užtikrinti:
ATSAKOMYBĖ IR PAGARBA
Mūsų kertinės vertybės yra atsakomybė ir pagarba. Tuo vadovaujamės bendraudami su klientais, partneriais, kolegomis bei vystydami projektus.
KOMANDINIS DARBAS
Itin vertiname komandinį darbą, nuolatinį bendravimą ir bendradarbiavimą. Todėl, galime užtikrinti įvairios apimties projektų įgyvendimą kokybiškai ir laiku.
NUOLATINIS TOBULĖJIMAS

Mūsų kvalifikuotų bei kompetentingų darbuotojų komanda nuolat tobulina savo žinias. Tikime, kad kvalifikacijos kėlimas yra būtinas siekiant teikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Susisiekite su mumis

Kontaktai

Adresas:
Olimpiečių g. 3e, Vilnius, LT09235
El. paštas:
info@veikla.eu
Tel. nr.:

+370 645 05445

Leave this field blank